Автор Тема: Запланований автостоп - за і проти?  (Прочитано 5029 раз)

kvitava

• Новичок
  • *
  • Топливо(литры): +0/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Автомобиль:
    Mitsubishi Lancer

Як ви відноситеся до запланованого автостопу,який зараз дуже поширений у Європі і поки що відсутній в Україні? Чи ризикнули б ви взяти попутника, попередньо домовившись про спільну мандрівку?? ;D

Фанат

• Старожил
  • Топливо(литры): +1/-0
  • Оффлайн Оффлайн
Re: Запланований автостоп - за і проти?
« Ответ #1 : 09 Май 2010, 00:20:07 »

Якщо б це була б дівчина, думаю так.
Взагалі тема автостопу в Україні цікава і не однозначна. У мене знайомі подорожували автостопом, казали, що поганенько по Україні беруть, навіть у РФ - краще.
Як на мою думку, то тут багато факторів:
Від самого менталітету до того в якому фінансовому становищі знаходиться наші громадяни.
Нам нав"язують ідею, що авто це роскіш, і влада рубає на цьому бабло.В цивілізованих країнах - все робиться для громадян, і слідкується навіть, щоб безпека авта від виробника була на високому рівні.Тому там авто - це як мабуть у нас велосипед, нормальна річ, саме РІЧ, а не щось таке круте і не доступне.
Якщо люди мають гроші вони беруть нове авто, якщо ні, то старе - за нормальними цінами.
Щось я від автостопу відійшов. ;D
Так ось якщо попутник адекватний чому б не взяти. З гарними людьми цікаво порозмовляти за кермом. Але самому ловити попутне авто я би не став, дуже вже багато хворих на розум людей за кермом чи взагалі бандитів.
Мене самого дуже цікавила ця тема в інституті, перчитувавши інші історії подорожі в Європі - просто хотілось взяти рюкзакз і спробувати.Але почати саме в Єевропі.

Николай

• Ветеран
  • Топливо(литры): +5/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Автомобиль:
    Opel Omega
  • ГОС номер:
    СВ1101ВА
« Ответ #2 : 10 Май 2010, 10:00:25 »

украинцы не тот народ!!!

kvitava

• Новичок
  • *
  • Оффлайн Оффлайн
  • Автомобиль:
    Mitsubishi Lancer
« Ответ #3 : 10 Май 2010, 15:31:12 »

Взагалі тема автостопу в Україні цікава і не однозначна. У мене знайомі подорожували автостопом, казали, що поганенько по Україні беруть, навіть у РФ - краще.
Від самого менталітету до того в якому фінансовому становищі знаходиться наші громадяни.
Нам нав"язують ідею, що авто це роскіш, і влада рубає на цьому бабло.В цивілізованих країнах - все робиться для громадян, і слідкується навіть, щоб безпека авта від виробника була на високому рівні.Тому там авто - це як мабуть у нас велосипед, нормальна річ, саме РІЧ, а не щось таке круте і не доступне.
Якщо люди мають гроші вони беруть нове авто, якщо ні, то старе - за нормальними цінами.
Так ось якщо попутник адекватний чому б не взяти. З гарними людьми цікаво порозмовляти за кермом. Але самому ловити попутне авто я би не став, дуже вже багато хворих на розум людей за кермом чи взагалі бандитів.
Мене самого дуже цікавила ця тема в інституті, перчитувавши інші історії подорожі в Європі - просто хотілось взяти рюкзакз і спробувати.Але почати саме в Єевропі.

Цікава думка, але тут малося на увазі саме запланований автостоп - коли ти наперед шукаєш попутників і разом їдете по спільному маршруту. Після придбання авто та із зростанням цін у мене виникло питання - чому б не брати людей, яким необхідно рухатися з тобою в одному напрямку і не розділяти витрати :)) спробувала, знайшла через avtostop.in.ua, сподобалося, бо і дешевше і веселіше значно. В Європі давно поширене таке явище, а ось у нас складновато поки що.

ADMIN

• Администратор
  • Ветеран
  • Оффлайн Оффлайн
  • Автомобиль:
    Renault Trafic t1100
  • ГОС номер:
    123456ММ
« Ответ #4 : 10 Май 2010, 23:48:33 »

Хорошая идея, если есть общие маршруты и инетересы.Но вам не страшно будет ? Всеже страна у нас еще  оч. опасная, и люди не адекватные, частенько встречаются.

Купить или продать ->>>Черниговский онлайн Рынок <<<Базарный день онлайн 24/7

Фанат

• Старожил
  • Топливо(литры): +1/-0
  • Оффлайн Оффлайн
« Ответ #5 : 10 Май 2010, 23:51:01 »

Цікава думка, але тут малося на увазі саме запланований автостоп - коли ти наперед шукаєш попутників і разом їдете по спільному маршруту. Після придбання авто та із зростанням цін у мене виникло питання - чому б не брати людей, яким необхідно рухатися з тобою в одному напрямку і не розділяти витрати :)) спробувала, знайшла через avtostop.in.ua, сподобалося, бо і дешевше і веселіше значно. В Європі давно поширене таке явище, а ось у нас складновато поки що.

Якщо поїдете в Крим беріть мене  ;) ;)

Вавундий

• Новичок
  • *
  • Оффлайн Оффлайн
  • Украина
  • Автомобиль:
    ВОЛГА
« Ответ #6 : 11 Май 2010, 15:57:27 »

украинцы не тот народ!!!
Должен не согласится-за последнее время несколько раз ездил в Мену на попутках,приходится стоять ,тормозить не больше 5-15 минут,подбирают как маршрутки,так и легковушки,причем в маршрутке сразу озвучивают цены,а легкачи ничо не говорят,две мои попутчицы вышли в Березном,сказали "спасибо",водитель-молодой парень только улыбнулся.Так что есть у нас люди,которые готовы подвезти просто так!

kvitava

• Новичок
  • *
  • Оффлайн Оффлайн
  • Автомобиль:
    Mitsubishi Lancer
« Ответ #7 : 11 Май 2010, 21:26:06 »

украинцы не тот народ!!!
Должен не согласится-за последнее время несколько раз ездил в Мену на попутках,приходится стоять ,тормозить не больше 5-15 минут,подбирают как маршрутки,так и легковушки,причем в маршрутке сразу озвучивают цены,а легкачи ничо не говорят,две мои попутчицы вышли в Березном,сказали "спасибо",водитель-молодой парень только улыбнулся.Так что есть у нас люди,которые готовы подвезти просто так!
Обов'язково :)

Николай

• Ветеран
  • Оффлайн Оффлайн
  • Автомобиль:
    Opel Omega
  • ГОС номер:
    СВ1101ВА
« Ответ #8 : 22 Май 2010, 09:53:25 »

я езжу в киев на работу дык договариваемся скидываемся и едем а если ловить попутку это надо немного постоять!!!

al

• Глобальный модератор
  • Новичок
  • Топливо(литры): +2/-0
  • Оффлайн Оффлайн
  • Автомобиль:
    ВАЗ 2112
« Ответ #9 : 30 Сентябрь 2010, 11:00:33 »

Я не против подвезти по пути любого, только если я вижу что я не буду испытывать дискомфорт от такой поездки. Вопрос оплаты - это субъективное мнение каждого. Если речь идет о запланированом  автостопе и поездке на далекие расстояния, то конечно и попутчик и ты сам расчитываешь на какое-то возмещение своих расзходов, Но если я еду по своим делам, то мне в принципе все равно, заплатит кто-то что-то или нет, и даже наоборот - если сумма маленькая, то после оплаты будешь чувствовать себя как водитель дешевого сельского автобуса.

BYCAR.com.ua 2010 ©